Przejdź do treści

One Day University

oferuje nieograniczony dostęp do setek wykładów online w języku angielskim na temat nauki, historii, sztuki, polityki i nie tylko. Wykładowcy to profesorowie najlepszych uczelni i laureaci licznych nagród.

13 listopada od 20.00 do 22.00 CET możemy obejrzeć wykład na temat reklamy w polityce, a dokładniej początków 30-sekundowego spotu i jego wykorzystania przez kandydatów na urząd Prezydenta – od Eisenhowera przez Kennedy’ego do Johnsona, Nixona, Reagana i przez Obamę, Trumpa i Bidena – w celu przyciągnięcia uwagi i zdobycia głosów wyborców.

W celu uczestnictwa w transmisji online na żywo trzeba się zapisać na stronie One Day University – link i zarejestrować na to konkretne wydarzenie tutaj: Rejestracja – link. Tytuł wykładu brzmi:

Playing Politics: Presidential Ads and Political Strategies from Eisenhower & Kennedy Through Trump & Biden

Członkostwo i dostęp do setek nagrań wideo z wykładami w języku angielskim na różne tematy i z różnych dziedzin jest odpłatny. Warto to jednak rozważyć, jeżeli chcecie poszerzać swoją wiedzę w różnych dziedzinach i doskonalić język angielski. W celu dostępu do One Day University może też być niezbędny VPN.