Projekt czytelniczy Fundacji Civis Polonus

Nasze liceum przystąpiło do projektu Fundacji Civis Polonus „Czytamy i dyskutujemy… w bibliotekach szkolnych o ważnych dla nastolatków sprawach”. Projekt ten ma na celu zaktywizowanie młodzieży do przeprowadzenia kampanii na rzecz czytelnictwa przez nią zaprojektowanej i zrealizowanej. To Wy wybierzecie książki, które należy zakupić do Biblioteki Szkolnej i Wy wybierzecie eksperta, z którym chcielibyście porozmawiać o najważniejszych dla Was sprawach. W celu zdiagnozowania Waszych zainteresowań czytelniczych przygotowaliśmy ankietę, którą możecie wypełnić poniżej.

Weź sprawy w swoje ręce i zdecyduj, jakie książki należy zakupić do Biblioteki Szkolnej i kogo zaprosić, aby porozmawiać na najważniejszy dla Ciebie temat.

Jeżeli chcesz pokierować kampanią zgłoś chęć uczestnictwa w Bibliotece Szkolnej.

Beata Jakubowska